NOVINKY A AKCE O NÁS - VETCENTRUM
DOMÁCÍ LÉKAŘ PORADNA LÉKAŘE ZAJÍMAVÉ PŘÍPADY PŘÍRODNÍ MEDICÍNA REHABILITACE PSŮ SEKCE DKK/DKL KREVNÍ BANKA

 

DISKUZE

 
připomínka

Autor: dadousek
Datum: 26.8.2010, 21:11:04

Odpovědět


určitě vám věřím že pomáháte ale mě a hlavne mymu kralickovi ste ani nahodou nepomohli nez jsem se dockala vasi ctene odpovedi kralicek mi umrel!! teda cekala jsem ze dostanu radu jak se o nej postarat ale na svou nemoc umrela!! ozna ste pomohli uz hodne lidem ale me ste poradne zklamai!! jestli taky semka vubec chodite nechapu proc si zakladate takovou rubriku s dotazi kdyz nedokazete zavcas odpovedet!!


Re: připomínka

Autor: Pavek
Datum: 5.8.2011, 00:58:34

Odpovědět


Když se neumíte o zvíře starat, tak si ho nepořizujte. Každý normální člověk ví, že pokud je zvíře nemocné, tak je nutné s ním jít na veterinu a ne ptát se v diskuzích. Nemůžete přece čekat, že na těch diskuzích pořád někdo sedí a čeká, až zrovna vy budete mít dotaz. Naprostý souhlas s ostatními diskutujícími.


Re: připomínka

Autor: Petulina
Datum: 18.2.2011, 15:35:55

Odpovědět


To je mi moc líto..i já připojuji připomínku, ikdyž zatím ne tak s tragickým koncem..při objednání, byla péče na dobré úrovni s ničím si nemůžu stěžovat..nicméně den na to, jsem tam volala a prosila o radu, jelikož mi bylo řečeno že po zánětu žaludku u psa mám vařit 4 dny kuřecí..nicméně moje fenečka kurečí nesnáší a měla šílené průjmy tak jsem se chtěla zeptat, jaké ji jiné maso nebo případně jestli můžu začít konzervu či granule..bohužel slečny recepční mi sdělili že mě bohužel nepřepojí nikomu, že je čekárna plná lidí..myslím, že jedna minuta rady co ji dát by nikoho nezabila..takže já stále nevím, pejsek má hlad a já se bojím abych mu něčím na žaludek neublížila, takže večer frčím na jinou veterinu..


Re: připomínka

Autor: LenaRe
Datum: 15.10.2010, 09:07:29

Odpovědět


Když máte nemocné zvířátko je lepší s ním neprodleně navštívit veterinárního lékaře a ne sbírat rady po internetu a čekat na odpovědi. Jak jste se mohla koukat na umírající zvíře a nijak mu nepomoci - a teď budete obviňovat veterináře ?


Re: připomínka

Autor: julča
Datum: 8.9.2010, 14:49:38

Odpovědět


Od akutních případů snad máte veterináře a ne poradny na internetu,ty jsou pro takové problémy,kdy Vám pes neumře nebo jiné zvíře pět minut po tom co napíšete dotaz.A pokud nevíte,jak se o zvíře starat,tak si ho nepořizujte!


Re: Re: připomínka

Autor: dianeira
Datum: 16.2.2011, 10:49:51


Přesně tak, zdraví zvířete je především odpovědnost majitele, a když už pozoruji příznaky nemoci, nevysedávám u internetu, ale běžím na veterinu! To snad chápe každý normálně myslící člověk...obviňovat veterináře tu vážně není na místě!


  Zpět  
Přihlášení uživatele
Přihlašovací jméno
heslo
Vyhledávání
Z naší fotogalerie
Jessica..
Created by CRS NETCOM 2009
VETCENTRUM Duchek s.r.o., VETERINÁRNÍ NEMOCNICE STODŮLKY, K HÁJŮM 946, 155 00 PRAHA 5, tel.: 251 511 651