NOVINKY A AKCE O NÁS - VETCENTRUM
DOMÁCÍ LÉKAŘ PORADNA LÉKAŘE ZAJÍMAVÉ PŘÍPADY PŘÍRODNÍ MEDICÍNA REHABILITACE PSŮ SEKCE DKK/DKL KREVNÍ BANKA

 

DISKUZE

 
PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: Redakce
Datum: 14.7.2006, 18:17:12

Odpovědět


Máte nějakou zkušenost z našich ordinací, kterou nám chcete sdělit? Napište. Poděkování nás velmi poteší, kritika nás přiměje zlepšovat naše služby pro Vás a Vaše miláčky. Děkujeme za každý příspěvek.


špatná práce s pejsky

Autor: milovanypejsek
Datum: 8.10.2015, 08:30:36

Odpovědět


Pokud mohu tak vám ručím aby jste ro tam zavřeli stojí to na hov**. Špatná lekařská péče o pejsky. Bohužel jim jde jen o peníze, i jsem to slyšel říkat doktory. Nedoporučuji !!!


Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: jack black
Datum: 12.8.2013, 13:34:59

Odpovědět


Dobrý den chtěkla by jsem se zeptat. Chtěla by jsem k vám napsat ale nevím jak.Děkuju naschledanou.


Re: Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: jack black
Datum: 12.8.2013, 13:49:25


Byla by jsem moc ráda kdyby jste mi odepsali naskledanou.


Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: Marcelli
Datum: 26.10.2009, 21:01:22

Odpovědět


Dobrý den,moc děkuji za odpověď Ivě Librové,na dotaz "Andulce visí nožička".Druhý den po mém dotazu seděl Kubíček dole v kleci,byl zesláblý a špatně dýchal.Dala jsem ho na vatu,aby seděl na měkkým,ale bohužel,ještě týž den umřel...Moc mě mrzí,že nám zvěrolékař neporadil.Možná měl zlomenou nožičku,nebo prodělal mrtvičku.Myslíte,že by při zlomenině mohla andulka umřít?Děkuji za odpověď


Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: romikcz
Datum: 16.8.2009, 13:38:35

Odpovědět


Můj pes je dlouholetým pacientem MVDr.Duchka. Trpí vrozeným poškozením páteře, ke kterému se záhy přidala těžká dysplazie.Jedinou možností bylo podávání výživy pro klouby a chrupavky a občas, podle potřeby, jsme dávali léky na zmírnění bolesti. Nyní je mu 7 let. V posledních měsících se jeho problémy náhle zhoršily do takové míry, že se takřka nehýbal, stále ležel na pelíšku a bolestí naříkal jako malé dítě, takže jsme mu museli denně podávat tišící léky.
Navštívili jsme MVDr. Duchka, který po prohlídce potvrdil zhoršení stavu a nabídl nám možnost vyzkoušet "HYDROTERAPII" - u nás zcela novou metodu rehabilitace pro psy.
Jedná se o velkou "vanu" s prosklenými dveřmi, kam psík vejde, dveře se uzavřou, napustí se patřičné množství vody a spustí se běžící pás umístěný na dně vany. Rychlost pásu se dá regulovat, zátěž se dá zvyšovat též protiproudem a současně jsou bolavá místa masírována proudem bublinek.
Absolovovali jsme doporučených 10 návštěv a již v polovině jsme viděli neuvěřitelné zlepšení stavu našeho psa, které se s každou další návštěvou ještě zvyšovalo. Už dávno neměl (nepotřeboval) léky na bolest, naříkání předstalo, začal se daleko více hýbat a dokonce se mu neuvěřitelně zvedlo sebevědomí.
Chtěla bych doktoru Duchkovi poděkovat za umožnění této rehabilitace a současně bych chtěla doporučit tento skvělý přístroj všem, kteří mají u svých mazlíků problémy s pohybovým aparátem.
Díky Romana Gorská


Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: szavadilova
Datum: 27.7.2009, 21:12:07

Odpovědět


Dobry den, moc rada bych podekovala pani doktorce za vyleceni meho maleho kralicka. Asi pred rokem jsem u Vas byla s nemocnym kralickem, ktery trpel rymou a nasledne nekrozami po celem tele. Po vysetrenich se potvrdila diagnoza Pasteurelóza coz jiste neni zrovna priznive. Presto po mesici trvale pece se podarilo kralicka uplne vylecit a vse zustalo bez jakychkoliv nasledku. V tomto obdobi jsem vystridala vice veterinaru kvuli castemu stehovani, ale Vy jste byli nejlepsi. Moc Vam za vsechno dekuji. Skoda ze jiz nebydlim v Praze a nemohu Vasi ordinaci navstevovat i dal. Rada bych Vam alespon prisla podekovat i s kralickem.


Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: Cady
Datum: 15.7.2009, 16:06:25

Odpovědět


Máte náš velký obdiv a dík za profesionální přístup a také za to, že teprve u Vás nemáme dojem, že je na nás hleděno jako na blázny, když nepovažujeme svého hafana za domácí zvíře, nýbrž člena rodiny a vůdce smečky :) Vaše cíle (nejen) ohledně přátelského přístupu splňujete na jedničku, jen tak dál!


Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: renda
Datum: 14.7.2009, 12:15:26

Odpovědět


I když nejsem vašim klijentem chodím skoro pořad na vaše stránky protože se tady hodně naučím.Já jsem se totiž včera zaregistrovala na vašem bloku.Ještě včera jsem tady vyplnovala testy byli fakt supr.Mockrát děkuji


Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: Štětinka
Datum: 29.12.2008, 17:32:09

Odpovědět


Dobrý den,
i když nejsem Vaším klientem (z důvodů přílišné vzdálenosti), tak jsme Vám chtěla poděkovat za online poradnu. Denně se sem chodím poučovat a "nasávat" zkušenosti. Monohokrát Vám za ni děkuji.


Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: barumka
Datum: 6.12.2008, 06:24:41

Odpovědět


Dobré ráno, chtěla bych za dnešní noc moc poděkovat doktorovi Musálkovi a sestričce Kapkové. Věřím, že mi zachránili moji 11ti letou fenku boxera, kterou jsem přivezla s podezřením na torzi žaludku. Torze se naštěstí nepotvrdila, ale silné nadýmání vypadalo tak, že jsem se s ní v duchu loučila. Doufám, že zbytek dnešní noci už zvládneme a ráno zas bude veselá důchodkyně.


Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: denousek
Datum: 13.11.2008, 20:19:08

Odpovědět


Chtěla bych poděkovat celému týmu Vaší ordinace,od té doby co jsem k Vám poprvé vkročila nechodím nikam jinam. Jste skutečně odborníci na svém místě. Vaše láska ke zvířatům Vás je bezedná, Váš soucit s nimi i jejich páníčky je obdivuhodný, přeju Vám hodně úspěchů na Vaší cestě profesním i osobním životem.


Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: denousek
Datum: 13.11.2008, 20:14:49

Odpovědět


Je tomu čtyři roky, co jsme si domů přinesli malé třesoucí se klubíčko, které rozjasnilo celou naši rodinu. Radost však netrvala příliš dlouho, po 14 dnech nám pejsek začal slepnout na obě oči. Objeli jsme několik různých veterinárních klinik a závěry byly opravdu pesimistické. "vybrali jste si špatnou rasu, Váše fenka bude slepá, neexistuje způsob jak jí pomoci," dozvěděla jsem se na jedné z předních pražských klinik. S tímto ortelem jsme se nechtěli smířit a proto jsme začali pátrat přímo po očním specialistovi. Na internetu jsem našla odkaz na vetcentrum (tehdy ještě v Hábově ulici). Neváhala jsem a okamžitě se tam s naší (tehdy 2,5 měsíční)Terezkou rozjela. Po vstupu do ordinace nás uvítala sympatická zrzečka s copánky (p.doktorka Lenská), která se k Terezce chovala jako by to byl její pejsek. Sdělila mi, že Terezka má v očích silný zánět a pokud ho nebude co nejříve operovat, hrozí, že nitrooční tlak způsobí nenávratné poškození.Hned druhý den šla tedy Terezka na sál. Její očíčko bylo operováno a překryto třetím víčkem, které nesmělo prasknout.Paní doktorka nám dokonce dala osobní mobil a slíbila, že pokud by víčko praskalo, přijede ho opravit i když zrovna nebude mít službu. Nic takového naštěstí nebylo potřeba a ačkoliv předpokládaná doba uzdravení byla 6 neděl, Terezka měla očíčko vpořádku již po třech týdnech a třetí víčko jí bylo odejmuto.Od té doby, kdykoliv nás p.doktorka v ordinaci zahlédne, bere si Terezku a každému se s ní chlubí. Myslela jsem si, že podobné trápení už nás nikdy nepotká, ale omyl.Před měsícem se Terezka začala divně motat. Mamina nelenila a vzala jí s sebou do práce, aby jí měla na očích. Vypadalo to jako zánět močáku, T.měla nateklé a teplé bříško. Na veterině jsme byly objednané až na devátou, ale pro jistotu jsme se tam rozjely dříve. Než na nás přišla řada, Terezka přestala hýbat zadníma nožičkama. Ordinující paní doktorka nám bez delšího rozmýšlení sdělila: "obávám se, že Váš problém bude ryze nervového charakteru". Úplně mě to odzbrojilo, vzpomněla jsem si na vozíček s kolečky, který jsem zahlédla na chodbě a začala se zalykat. Paní doktorka ještě pro jistotu T.odebrala krev, a napojila ji na kapačku, bohužel ale výsledky krve byly vpořádku, takže diagnóza - ochrnutí zadních končetin byla velmi pravděpodobná. Poté se nás ujal p.doktor Duchek, který provedl rentgen páteře. Zjistil výhřez ploténky v bederní části páteře, který úplně přerušil veškeré nervové impulsy do zbytku tělíčka. Operaci bylo nutné provést do několika hodin, aby nedošlo k trvalému poškození. Ačkoli měl ten den pan doktor už opravdu "narváno", udělal si na Terezku čas a operoval co nejdříe to jen bylo možné. Ještě téhož večera jsme si pro ní jeli. Zrovna se probouzela z narkózy a začínala s sebou pořádně škubat. Během první probděné noci jsme s mamkou o půl třetí ráno vyjely na pohotovost, T.měla strašné bolesti. Dostala nějaké injekce na uklidnění a pak už se její stav jen lepšil.


PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: Elfoe
Datum: 3.10.2008, 22:14:07

Odpovědět


Chtěla bych moc poděkovat MVDr. Petře Mikulcové za její láskyplný přístup k mojí potkance, která byla za své 3 roky 6x operovaná a to 2x MVDr. Lukášem Duchkem, kterému bych také chtěla moc poděkovat!! Bohužel, nádory se objevily znovu a malá "myška" už to nezvládla. Dnes 2.10.08 ve večerních hodinách byla uspána. Moc děkujeme za Vaši veterinární péči a přejeme co nejúspěšnější zákroky.
Zdraví Vás Listopadovi


Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: dana
Datum: 16.8.2008, 18:17:54

Odpovědět


Chtěla bych touto cestou poděkovat MVDr. Musálkovi za skvěle provedenou operaci vazů v koleni našeho Patrika. Zároveň i p. Hmirákovi, který zajišťoval anestezii při této operaci. Patrikovi je 12 let a léčí se se srdíčkem, proto jsem měla z operace velké obavy. Jestli ji srdíčko vydrží a jestli v tomhle věku dokáže ještě nohu rozhýbat. Teď je to 2 měsíce od operace a Patrik chodí jako před úrazem, není u něj patrné absolutně žádné kulhání a už asi týden zase bez problémů zvládá svoje každodenní 5 km procházky. Takže ještě jednou velice děkujeme a přejeme hodně spokojených zvířátek i jejich majitelů. D.Mrkáčková


Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: Jaroslav+Iveta
Datum: 15.8.2008, 09:39:24

Odpovědět


Jsem vlastníkem psů i koček více jak 30let.Za tu dobu jsem prolezl nejednu veterinu,ale VETCENTRU jsem se záměrně vyhýbal neb mě každý děsil jak je to tam drahé a to i přesto,že bydlím na Pha-5.Už v minulosti jsem využil poradny,ale osobnímu kontaktu jsem se vyhýbal.Jednu nedávnou sobotu bylo mé fence moc zle a tak jsme VET centrum navštívili a pro jistotu si na ošetření jěště vypůjčili neb nepatříme mezi smetánku.Když jsme vstoupili po předchozím ohlášení na recepci mě polil pot z té čistoty a nadstandartu!Když nás v minutě vzali na ošetřovnu kde byli MVdr.Dvořáková a 2 sestry a IHNED se mile věnovali fence(a to i vleže na podlaze!!) tak se mi podlomili podruhé.V duchu jsem si říkal ,,no toto nezaplatím- na to nebudu mít peníze"!!Ošetření trvalo 1/2hodiny a přesto platba byla 190,-Nemyslím,si,že by tato veterina byla nejdražší,ale co se týče cen tak spíše průměrnou a to i přes naprostou profesionalitu i drahé vybavení kliniky.Po 14dnech denních návštěv nedošlo k výrazným cenových změnám a vždy když jsme byli objednání tak do 15minut od vstupu jsme byli ošetřeni.Většinou dříve a VŽDY s úsměěvem!Nebudu tady vyjmenovávat veterinární ošetřovny v Praze nebo i mimo Prahu která ani z 1/3 nedosahují takové spokojenosti jako jsem zažil možná i poprvé v životě právě tady v mladém a přesto plně profesionálním středisku.Ať si každý udělá svůj obrázek,ale já už jiné veterinární zařízení nenavštívím pokud ovšem mě VET centrum někdy v budoucnu nezklame.Zatím jsem spokojen a Všem kteří mou


Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: Josef Kliment
Datum: 22.7.2008, 17:01:35

Odpovědět


Zpráva pro paní doktorku Silvii Ševčíkovou.
Paní doktorko,určitě si pamatujete moji fenku norwich teriera Cookie.
Doporučila jste mi hormonální léčbu na podporu hárání.
Fenka nám začla přirozeně hárat.Předtím jsem se zmínil u několika odborníků o Vašem návrhu hor.léčby.Poradce chovu jednoznačně zamítl a ostatní tuto aplikaci též nedoporučují.Myslím si,že by v tomto ohledu měl být lékař zdrženlivější.
Přesto Vám děkuji za předchozí vyšetření na progesteron a přeji hodně ůspěchů. S pozdravem,J.Kliment-ch.st.TERRY-WESTIE


PODĚKOVÁNÍ

Autor: Markéta
Datum: 25.6.2008, 09:41:00

Odpovědět


Chtěla bych poděkovat celému týmu kliniky za milý, ochotný, no prostě skvělý přístup. Na objednaný rentgen DKK jsme přijeli o hodinku a půl dříve a aniž bychom to čekali tak nás hned vzali. Moc děkujeme! Přejeme mnoho pracovních úspěchů a spoustu spokojených klentů!!!
www.rezkovi.estranky.cz


Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: Michaela Stránská
Datum: 12.6.2008, 10:27:07

Odpovědět


Dobrý den,

s odtupem času bych Vám chtěla poděkovat za péči, které se dostalo mému britskému kocourkovi Beníkovi.

Beník bohužel na klinice zemřel na následky trombózy, ochrnutí a selhání plic. Jsem ale ráda, že Beník odešel právě u Vás. Když jsme za kocourkem chodili, viděla jsem, jaké péče se dostává ostatním zvířátkům ve stacionáři. To mi dalo pocit, že Beník odešel důstojně a v ténejtěžší chvíli nebyl sám....

Ještě jednou děkuji za Vaší péči.

Michaela .....
....a dva maličcí pacienti Attila a Nemesis


Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: Ivana Houdková
Datum: 4.6.2008, 13:11:53

Odpovědět


Autor: Ivana Houdková
Datum: 3.6.2008, 16:26:01


Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat MVDr. Barbaře Lenské,která operovala našemu fr. buldočkovi Montymu slznou žlázku.Operace proběhla úspěšně a Monty je opět v pořádku.Ještě jednou moc děkujeme.Houdkovi + Monty


Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: Petra R.
Datum: 5.4.2008, 20:00:22

Odpovědět


Dobrý den,nejsem Vaším klientem,ale i přesto Vám musím napsat...Vaše net stránky jsou naprosto špičkové,není zde nic lepšího k počtení a ponaučení.Jen tak dál přeji mnoho pracovních úpěchů a spokojených klientů.S pozdravem Petra R


Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: MUDr.Milan Raba
Datum: 4.4.2008, 12:52:05

Odpovědět


Vážený pane doktore Duchku,právě jsem byl nechtěným svědkem nechutného divadýlka,které předváděli na schodech Vaši kliniky p.Mlynář a spol.Chci Vám za sebe a jistě za všechny ostatní majitele Vašich pacientů svoji naprostou solidaritu.Nenechte se hlavně zastrašit.Na tyhle typy apelování na slušnost a ohledy neplatí.Buďte neústupný,každý výkal,každý zvratek si nechte ukázat na videu tak,aby bylo jasně vidět okolí.Každý hluk musí být dodložen měřením,jinak se s nimi o tom nebavte.V případě potřeby angažujte magistrát p13,je v jeho zájmu,aby Vaše zařízení fungovalo.Pokud vím tak kauza pana Mlynáře byla znovu otevřena,tak ať se nevytahuje.Držíme Vám palce.V případě potřeby si najděte dobrého advokáta,rád přispěji.


Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: Daniela Šmejkalová
Datum: 27.3.2008, 13:52:58

Odpovědět


Dobrý den,
nebudu se dlouze rozepisovat o tom, čím vším Betiška na vaší klinice prošla, ostatně budete-li mít zájem, jistě si můžete vše dohledat ve vašich záznamech.
Co ale asi ne a co mě stále velice trápí je to, že díky doktorce Ševčíkové, která při sono vyšetření jater neobjevila nádor, si Betiška s námi pobyla o den déle, leč v bolestech, na než jsem ostatně paní doktorku také upozorňovala. Je pravda, že doktorka Ševčíková o "určitém nálezu" hovořila, nicméně jej přikládala právě probíhající infekci a stáří Betišky, rozhodně vyloučila nějaký život ohrožující stav. Ostatně z této diagnózy při dalších vyšetřeních vycházela i doktorka Hyclová a doktor Duchek.
Až druhý den jsem se od doktorky Dvořákové dozvěděla, jak na tom Betiška skutečně je. Z velkého nádoru na játrech krvácela a ani ostatní menší už nedávaly šanci.
Mrzí mě, že díky doktorce Ševčíkové jsem nemohla Betišce dopřát klidný odchod.
A ještě jedna připomínka. Když jsem odcházela z kliniky už sama, v recepci mi byla nabídnuta navštívenka, to abych mohla zase přijít, až si pořídím dalšího pejska. To mi připadá, mírně řečeno, dosti netaktní.
Nicméně bych touto cestou ráda poděkovala doktorce Hyclové a Dvořákové za jejich laskavost a pocit, že jim na našich mazlíčcích opravdu záleží.
Přeji vám hodně "málo nemocných pacientů", s pozdravem
Daniela Šmejkalová


Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: Jana
Datum: 16.3.2008, 21:44:05

Odpovědět


Dobrý den, chci vyjádřit velké díky za Vaše úžasné stránky, do kterých často nahlížím, když mám nějaký menší problém se svým novým štěňátkem. Myslím, že je krásné, jak pomáháte všem chovatelům i tímto prostřednictvím.


Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: Lenka Prokopová
Datum: 25.2.2008, 22:48:33

Odpovědět


Dobrý den,
chtěla jsem poděkovat celému týmu Vaší kliniky za skvělý přístup k práci a ke zvířátkům samotným!!!

Začátkem ledna jsme k Vám přijeli s kocourkem Oskárkem a kočičkou Altheou,které chytili neznámí virus který je dost ošklivě napadl(zvracení,nechuť apod.),Hned po první návštěvě u MVDr.Librové se Oskárek uzdravil ačkoliv na tom byl v danou chvíli hůře než Althea.Ta se bohužel odmítla uzdravit okamžitě a asi si to u Vás "ještě chtěla užít"-diagnoza leukopenie,takže následovali kapačky,různá vyšetření apod...Nicméně se asi po 14dnech uzdravila a přestala "trucovat" a dnes jsou už na tu nepříjemnou nemoc vzpomínkou pouze oholená místa na tlapkách...Velice jsme si oblíbili pana doktora Musálka, kterému patří rovněž velký dík za pomoc a také velice milý přístup nejen "k pacientce samotné",ale i k nám "rodičům" a hlavně poděkování za trpělivost při našich všetečných otázkách...-)

Ještě jednou moc děkujeme za přístup všech kdo nám pomohli a moc si Vážíme práce kterou děláte!

Nyní už víme na koho se obrátit,a že se můžeme vždy spolehnout na profesionalitu celého týmu!!!

DĚKUJEME!!!

Lenka Prokopová a Michal Monoszon

kocourek Oskárek a kočička Althea


Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: Naďa Maková
Datum: 12.2.2008, 10:06:44

Odpovědět


Chtěla bych poděkovat kolektivu veterinární kliniky ve Stodůlkách, zvláště pak MVDr. Ivě Librové za celkový přístup a péči, kterou věnovala naší mopsí holčičce Aghátce.
Od listopadu loňského roku se zde léčila na anémii, kdy její stav byl tak vážný, že musela dostat dvakrát transfúzi krve, brala korticoidy a antibiotika. Anémii způsobila zřejmě antibiotika Noroclav.
Dnes už je její stav uspokojivý a doufám, že už se nebude opakovat.
Jinak vím, kam se mám obrátit v případě potřeby, neboť zdejší kolektiv dělá pro naše miláčky opravdu vše s profesionální přístupem a péčí.
Ještě jednou děkuje Naďa Maková s rodinou


Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: macáková
Datum: 21.1.2008, 07:56:40

Odpovědět


Chceme tímto poděkovat za péči a nejednu záchranu našich psích miláčků celému týmu a lékařům na klinice.Na této klinice mají perfektně sehraný tým, velmi profesionální a laskavý přístup k pacientům i k majitelům.Přejem všem pracujícím lidičkám na této kliniky hodně pevné nervy, zdraví, štěstí a spokojenost v práci.Děkujeme Macáci a smečka Clumber španělů.


Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: Zuzana Daušová
Datum: 20.1.2008, 22:17:07

Odpovědět


Ráda bych zde vyjádřila poděkování celému týmu MVDr. Lukáše Duchka, p. Hmirákovi a dlouholetému kolegovi MVDr. Duchka, MVDr. Františku Svozilovi z vet. kliniky Paprsek.
Začátkem října loňského roku došlo u mého pětiletého německého ovčáka k akutnímu selhání ledvin a jater zároveň. Náhlý stav, do té doby naprosto zdravého, enormně živelného psa a sportovního psa – Garyho ze Slamáku. Diagnóza – selhání imunitního systému. To, co pro psa udělal celý Váš tým, počínaje MVDr. Svozilem, který se psem strávil dvě noci na klinice - pan doktor s ním dokonce spal na zemi, aby ho měl pod neustálou kontrolou, až po naprosto profesionální a zároveň nádherně citlivý a lidský přístup celého Vašeho týmu při posledním pokusu o záchranu psa při nasazení dialýzy. Bohužel to nedopadlo podle ani Vašich ani mých představ, Gary nakonec svůj boj prohrál, což ale neznamená, že Vám nejsem a stále budu vděčná za nádherný přístup, který máte jak ke zvířatům, tak i k jejich majitelům. Doufám, že se budeme nadále setkávat při příjemnějších zákrocích u našich pejsků.
Zároveň chci moc poděkovat MVDr. Duchovi za jeho pochopení a vstřícný přístup při vytváření smlouvy o vyhodnocování RTG DKK a DLK našich – Helppesáckých psů – budoucích pomocníků handicapovaných lidí. Asistenční psi nejsou, na rozdíl od psů vodících dotováni státem, a tak pochopení pana doktora Duchka je nejen vstřícným krokem vůči našemu občanského sdružení, ale hlavně pomůže mnoha postiženým lidem k získání zdravého a kvalitního čtyřnohého kamaráda.


Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: Alena Dušková
Datum: 31.12.2007, 11:31:37

Odpovědět


Jsme majitelé žluté dogy Elišky,zná nás celý kolektiv Vetcentra a také ví,že jsme jim za všechno upřímně vděčni!!! Popisovat co jsme letošní rok s Eliškou prožili by dalo román a tak poslední den v roce snad jen toto.Hned v lednu díky rychlému zásahu MVDr.Duchka,MVDr.Lenské a nenahraditelného anesteziologa p.Hmiráka,přežila Eliška svou smrt poprvé.Diagnóza pneumotorax,následná unikátní hrudní operace,od té doby dýchá prakticky s jednou plící.Díky váze psa bojujeme celý rok s proleženinou a když už šlo vše k lepšímu,konečně Eli nabrala ztracená kila a byla opět v kondici,tak v listopadu přišla další rána v podobě akutního zánětu dělogy.A tak přežila svou smrt podruhé,tentokrát díky skvělé profesionalitě MVDr.Dvořákové.Diagnóza pyometra,další pro ni už moc riziková operace,následné selhání ledvin a aby toho nebylo málo,tak se jí udělala kýla,kterou dodnes léčíme.Skoro už to vypadá,že je naše doga "nesmrtelná" :-))
Veřejně děkujeme všem jmenovaným i nejmenovaným doktorům a sestrám za jejich perfektní práci a péči a přejeme do Nového roku moc a moc štěstí a zdraví!!! No a my doufáme,že už budeme do Vetcentra jezdit s El pouze na očkování a pokec se skvělými lidmi:-(( Duškovi s Eliškou


Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: Němec Jan
Datum: 11.12.2007, 13:48:14

Odpovědět


Chtěl bych touto cestou poněkud opožděně poděkovat za úspěšnou operaci nemocné tlapky mojí fenky. Brzo z ní bude dvouletá slečna, která o skutečnosti, že jí hrozil doživotní hendikep nemá ani tušení. Její nadšení z pohybu jasně ukazuje, že pan doktor Duchek a jeho tým svou práci umí.


Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: Woleská Daria
Datum: 11.12.2007, 11:54:59

Odpovědět


Chci poděkovat celé Vaší klinice za celkový přístup a hlavně záchranu života naší fenky - irského setra - Sáry. Prodělala torzi žaludku a nebýt včasného a velice ochotného zásahu lékař. týmu, pejsek by s námi již nebyl!!! DĚKUJEME!!!!!!!!


Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: Pepa, Martina a Artur
Datum: 29.11.2007, 22:08:02

Odpovědět


již je to zveřejněné pod odkazem "Fota miláčků", ale tam si to každý nemusí přečíst, tak to vkládám ještě jednou sem do této diskuze:

Dobrý den, v květnu 2007 jste zachránili život našeho buldočka Artura a od té doby máme na jeho stránkách Váš banner i s poděkováním www.arturek.ic.cz. Ještě jednou děkujeme hlavně panu MVDr. Duchkovi, který osobně prováděl operaci, ale samozřejmě i celému týmu Vetcentra Stodůlky. Budeme rádi, když si dáte fotku našeho miláčka na Vaše stránky, protože nebýt Vaší pomoci, už by nebyl mezi námi. Arturův příběh by mohl být možná i uveden ve Vaší rubrice "Zajímavé případy z praxe", protože mám ještě stále v živé paměti slova pana doktora, když viděl výsledky Artíkových krevních testů, cituji doslova: "ty vole... to neni možný, ten pes má být dle výsledků již dávno po smrti". Naštěstí se Artur ukázal jako velký bojovník a po několikahodinové transfůzi se vrátil zpět do života. Ještě jednou díky a ať se daří. S přátelským pozdravem Pepa, Martina a Artur


Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: Markéta
Datum: 24.11.2007, 21:32:47

Odpovědět


Chiara - poděkování
Autor: Markéta
Datum: 11.10.2007, 20:20:47
(přepsáno z poradny lékaře)

Zdravím Vás všechny, Chtěla bych tímto poděkovat za svou dvouletou fenku RR Chiarku, které jste letos v létě zachránili nejen život, ale i nohu. Snad si ještě vzpomenete na tu mazlivou trojnožku, která se k Vám dostala na poslední chvíli. Včera jsem jí vyndala stehy po (doufám) poslední operaci a jsem ráda, že můžu říct, že je ve skvělé formě. Po čtyřech měsících se zase honí se svým kamarádem a i když mu nestačí (dříve mu hravě utekla), tak to nevzdává a maká. Někdy si na tu "nešťastnou" nohu vrčí, ale myslím, že je ráda, že ji má. Je úžasná, pořád se směje a začala žrát - tak že ta hrůza, kterou prošla, měla i pozitivní vliv (dříve totiž velmi špatně žrala). Ještě jednou díky za celou naši rodinu a zvířenu, hlavně p.L. Duchkovi. Všichni odvádíte úžasnou práci. Markéta.


Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: Dagmar Schmidtová
Datum: 22.11.2007, 21:24:09

Odpovědět


Chtěla bych poděkovat panu doktorovi Duchkovi za péči a přístup, kterým si naprosto získal naší důvěru. Je to už sedm let, kdy nám operoval psí holčiku.Skvělý veterinář a užasný člověk ,ze kterého vyzařuje láska ke zvířatům. Tím to bych chtěla panu doktorovi moc poděkovat s pozdravem Dagmar Schmidtová Benešov


Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: Redakce
Datum: 21.11.2007, 22:36:51

Odpovědět


Dobrý den,
je nám líto, právě chystáme novou přehlednější poradnu veterináře a v době rekonstrukce není možné dotazy do poradny zadávat. Vyčkejte spuštění nové poradny, které chystáme na pondělí příštího týdne, tedy na 26.11.2007 nebo zadejte dotaz přímo na mail nemocnice@vetcentrum.cz.
S pozdravem redakce


Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: veronika
Datum: 18.11.2007, 20:38:34

Odpovědět


chtěla jsem se zeptat jak vkládat dotazy do poradny lékaře? díky


Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: Marek Vrána
Datum: 8.11.2007, 22:20:30

Odpovědět


Také bych rád touto cestou poděkoval za záchranu našeho pejska Barnabáše (Kousalíka) celému týmu, hlavně však MVDr. Dvořákové, která v ten den měla službu. V Českém Brodě se na nás vykašlali s tím, že je s takovou banalitou rušíme ve večerních hodinách(banalita = imunitní systém ničil červené krvinky). Ve Stodůlkách se nás ujali okamžitě. Od té doby nechodíme nikam jinam, protože Vetcentrum (Stodůlky)je špička. Díky ještě jednou a celý tým pozdravuje Barnabáš - Kousalík :-). Je vidět, že svou práci máte rádi.


Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: Jana K.
Datum: 15.10.2007, 10:51:17

Odpovědět


Dobrý den,
chci poděkovat jmenovitě MVDr. Dvořákové a anesteziologu Hmirákovi za záchranu 11 leté
fenky šarpejky Aike. Byla v ohrožení života, měla prasklou dělohu.Díky operačnímu zásahu a šikovnosti jak lékařky tak anesteiologa ji máme již doma a vracíme se k normálu. Děkujeme za citlivý přístup ke zvířatům, je vidět že oba jak MVDr. Dvořáková i anest. Hmirák jsou lidé na svém místě, mají rádi zvířata a jsou dobrými odborníky. Fakt děkujeme moc


šarpejka Aike a majitelka psa


Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: Kristýna Jarešová
Datum: 5.9.2007, 10:13:14

Odpovědět


Tímto chci poděkovat pí/sl.doktorce Mikulcové za odoperování nádorků naší potkaní slečně Sisi. Rány se krásně hojí a je zase veselá a pohyblivá. Je strašně těžké najít kvalitní péči pro tak malé tvorečky, několikrát se nám dokonce vysmály na vet.pracovišti a dokonce nás ani nechtěli vzít.Myslím si, že potkan získává na popularitě a má ho čím dál víc lidí a proto si myslím,že by měl mít stejnou šanci na uzdravení jako jiná běžná zvířátka a proto děkuji i klinice,že se tímto zvířetem také zabývá.


Re: PODĚKOVÁNÍ

Autor: Eva Němejcová
Datum: 4.9.2007, 08:24:32

Odpovědět


Dobrý den,
ráda bych Vám veřejně touto cestou poděkovala za to, jak již více než 2 roky věnujete péči našemu kříženci NO Griffinovi. Od roku 2005, kdy jsme si ho vzali z pardubického útulku jsme již mnohokrát navštívili Vaši kliniku s mnohými Griffčovými problémy. Vždy jste nám velmi pomohli vyřešit Griffčovy zdravotní problémy. Tím posledním byla mozková mrtvička spojená s ochrnutím čelistí a jazyka. Nyní již zbývá jen pár dní, než Griffin bude moci úplně vysadit léky, které dostal. Po zdravotní stránce je již v pořádku, tlamu má plně funkční a s obrovskou chutí baští. Chci proto poděkovat celému týmu Vaší nemocnice, ale především panu doktoru Duchkovi za to, že ihned zjistil, v čem je Griffčův problém a včas nasadil účinnou léčbu. Závěrem chci dodat, že náš Griffin není zrovna moc přívětivým pacientem, (o čemž se mohli přesvědčit veterináři, ke kterým jsme chodili ještě, než byla dokončena Vaše nemocnice), ovšem u Vás se chová téměř vždy skoro vzorně, neboť vnímá přátelskou atmosféru, kterou všichni zaměstnanci Vaší nemocnice vyzařují. A za to Vám také patří dík, že se u Vás zvířata cítí dobře a nepodléhají přílišnému stresu.


Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: Dana Kavalírová + teriérka Babsi
Datum: 29.5.2007, 22:33:10

Odpovědět


Dobrý den,
chtěla bych Vám aspoň touto cestou moc poděkovat za to, že nyní, víc jak půl roku po operaci obou patel, můžeme opět naplno nožičky zatěžovat, a věnovat se tak opět společně a dokonce už i úspěšně sportovním aktivitám... Ani jsem nedoufala, že by někdy mohla až takhle naplno běhat , ale může a já moc děkuji.

S pozdravem Dana Kavalírová + teriérka Babsi


Díky za záchranu Sáry

Autor: Petr Časar a Sára
Datum: 1.4.2007, 18:05:31

Odpovědět


Vážení

chci poděkovat všem kdo touto dobou před rokem bojoval o život Sáry. Nikdy nezapomenu, že díky neskonalé obětavosti a úžasné profesionalitě celého personálu žije můj pes. Ještě jednou díky moc.


Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: Manželé Pužmanovi
Datum: 22.3.2007, 09:42:22

Odpovědět


Vážený pane doktore.


Dne 19.1.2007 jsme přijeli na Vaši kliniku v pozdních večerních hodinách s kokršpanělkou,která měla velice bouřlivou reakci na očkování proti borelioze.Chceme touto cestou ještě jednou poděkovat pani nebo slečně MVDr. Dvořákové za přístup a ošetření naší fenky Anušky,kterou jsme tam přivezli v opravdu špatném stavu (zrychlené dýchání, teplota a nepravidelný tep), 3 měsíce před tím nám náhle umřela 6-ti letá fenka a mezera po ní byla ještě příliš hluboká. Včasné a odborné ošetření udělalo své a již k ránu jsme se díky MVDr. Dvořákové mohli opět radovat.


S pozdravem

Manželé Pužmanovi

(Převzato se souhlasem z emailu dr. Duchka.)


Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: Lucka
Datum: 22.1.2007, 21:27:19

Odpovědět


Chtěla bych moc poděkovat za záchranu mé pískomilí slečny.Téměř jsem ztrácela naději, uvědomuji si,jak je těžké vyšetřovat takového prcka, ale vy jste to zvládli a patří vám za to náš velký dík!
Ocásek a šťastná Lucka
P.S.Paní doktorce se Ocásek omlouvá-nechtěl kousnout ji ale ten zatrápený teploměr..:)


Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: Fischerová
Datum: 12.12.2006, 19:07:34

Odpovědět


Dobrý den z Teplic,
i já se chci připojit s poděkováním za Váš lidský přístup a správnou diagnozu -woblerův syndrom,u mého dědečka Maxe :-).Kdybych se v září nevydala k Vám do Prahy,určitě by teď nespal spokojeně ve svém pelechu.Když jsem ho dovezla k panu doktoru Duchkovi,už nebyl téměř schopný vstát,čůral pod sebe a celé dny naříkal bolestí,přesto,že je to velký odvážný dobrman.Léčen byl,bohužel špatně,s úplně jinou diagnozou.Byla jsem již připravená na to,že se s ním budu muset rozloučit.
Takže děkuji ještě jednou,za to,že jste mu pomohli a že jste nám prodloužili čas,který může strávit s námi,sice již bez dlouhých vycházek,ale zato relativně spokojeně a bez bolestí.
Jen bych měla malou prosbu.jestli by se na Vašich stránkách nemohla objevit informace,co to ten woblerův syndrom vlastně je a jak se projevuje,možná by to ulehčilo ostatním chovatelům psů orientaci a pár psům zachránilo nebo prodloužilo život.I já přesto,že mám již třetího dobrmana a tato nemoc postihuje právě toto plemeno relativně často,jsem se s "woblerem" setkala poprvé a soudě dle diagnoz dvou veterinářů,u kterých byl Max léčen ,před návštěvou Vaší kliniky,možná ani všem lékařům,není tato nemoc tak úplně známá.
Přeji hodně uzdravených pacientů Fischerová

P.S.Zvláštní dík sestřičce z recepce,která po Maxovi párkrát uklízela celou čekárnu.

(Převzato z emailové pošty ze dne 4.12.2006.)


Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: Taťjana a Martin
Datum: 12.12.2006, 19:05:21

Odpovědět


Vážený pane doktore Duchku,
dovolte mi abych vyslovila poděkování za vyléčení našeho kocoura Charlieho, který byl v péči Vaší nemocnice ve Stodůlkách od října letošního roku. Dnes již můžeme říci, že je v pořádku. Jen díky profesionálnímu přístupu celého Vašeho kolektivu, zvláště paní MVDr. Dvořákové, byl schopen se vyléčit.
S takovouto profesionalitou a zároveň i laskavým přístupem k našemu kocourovi jsme se setkali při veterinárním ošetření teprve ve Vaší nemocnici. Poděkujte prosím Všem za našeho kocoura i za nás a popřejte Všem do nového roku hodně zdraví a spokojenosti.
S pozdravem Bernášková Taťjana a Bernášek Martin

(Převzato z emailové pošty ze dne 29.11.2006.)


Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: Jitka Kuchařová
Datum: 11.10.2006, 22:45:52

Odpovědět


Vážený pane doktore,

chtěla bych Vám moc poděkovat za to, jaký máte tým na klinice ve Stodůlkách. V naší rodině byla vždycky spousta zvířat - psi, kočky, ptáci, želvy a pod., takže jsme se postupem času seznamovali s pražskými veterináři ve snaze našim miláčkům zajistit tu nejlepší péči. Díky nešťastné náhodě, kdy si naše fenka pořezala packu na procházce, jsme se dostali na Vaší kliniku ve Stodůlkách. Velmi příjemně mě překvapil tým lékařek a sester, a to nejen jejich přístup k pacientovi, ale i ke mě. V té chvíli jsem asi byla trochu nepříjemná - tekly mi doslova nervy, protože jsme jezdili přes půl hodiny s krvácejícím psem a hledali veterinu, ale paní doktorka byla velmi milá a šikovná - jizva už není skoro vidět. Při dalších návštěvách jsem se postupně seznámila s ostatními lékaři a opravdu musím říct, že jsou ti nejlepší, co jsem kdy potkala ( a že jich nebylo málo). Vážím si jich, protože mají kromě odborného vzdělání i velmi hezký přístup ke zvířatům a k jejich majitelům, což není vždy pravidlem. Naposledy to byla paní doktorka Librová-pozdě večer ošetřovala našeho kocourka, jsem jí moc vděčná za ošetření i za to, že mne uklidnila, o kočičích nemocech toho moc nevím a byla jsem si skoro jistá, že mi kocourek umře, nakonec to byla jen chřipka.

Vaší kliniku jsem doporučovala i po rodině a známých, všichni jsou spokojeni. Moje sestra má velmi temperamentní stafordshirskou teriérku, se kterou nebylo jednoduché absolvovat jakékoliv ošetření, u vás to nebyl problém. Kromě jiného jste jí konečně vyléčili vleklý zánět kůže, se kterým absolvovali spoustu návštěv po veterinárních ordinacích bez valného výsledku.

Paní doktorka Lenská zvládla přeočkovat bez problémů kočku mé babičky, kterou nezvládali tři různí veterináři.

Nedávno jste vyšetřoval jezevčíka Bastiena mé kamarádky Andrey Zimmerové, který ochrnul na zadní nožičky. Nyní je bez problémů a majitelka s vděčností vzpomíná na ošetřující lékaře a sestřičky.

Jsem ráda, že jsem se dostala na Vaší kliniku a poznala lékaře a sestřičky, kteří na ní pracují. Moc ráda bych jim všem poděkovala za to, jaký mají přístup ke své práci a ke svým pacientům. Přeji Vám a Vašemu týmu, aby se vám i v budoucnu dařilo jako dosud a co nejvíce spokojených zákazníků.

S pozdravem Jitka Kuchařová

(převzato z emailové pošty nemocnice ze dne 22. 9. 2006)


Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: Jungmannovi
Datum: 11.10.2006, 22:43:50

Odpovědět


Vážený pane doktore,
chtěli bychom poděkovat Vašim prostřednictvím za příkladnou péči o naši boxerku Mandy. Dík patří celému kolektivu kliniky, zejména pak paní doktorce Lenské, která se nám věnovala i ve svém volném čase. Přes veškerou péči se už naší Mandy nedalo pomoci,ale tak už to v životě chodí, bohužel i v tom psím. Přístup, se kterým jsme se na Vaší klinice setkali, by se mohl stát příkladem pro nemocnice "člověčí". Přejeme vám všem mnoho úspěchů, jak pracovních, tak životních.

S pozdravem Jungmannovi z Kladna

(převzato z emailové pošty nemocnice ze dne 20. 8. 2006)


Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: Miroslav Vavroušek
Datum: 11.10.2006, 22:39:55

Odpovědět


Vážený pane doktore Duchku!

Rád bych touto formou vyjádřil veliké DÍKY sl./pí MVDr. Mikulcové za naprosto profesionální, obětavý a jedinečný přístup ke klientům!

Před 14 dny jsem navštívil vaší pobočku veterinární kliniky v Modřanech s naším psíkem, který nemohl došlápnout na přední packu a nenechal na sebe od nikoho šáhnout. Jsem modřaňák a nechtěl jsem zvíře trápit dlouhým cestováním po městě, proto jsem navštívil vaší ambulanci zde.

Jelikož jsem majitelem četného zvířectva a zkušenosti s ostatními veterinárními klinikami mám vcelku velké, musím podotknout, že se mi takového přijetí a přístupu nikde doposud nedostalo! Srozumitelně jsem byl seznámen s diagnózou, doporučenou léčbou i cenou za výkon v průběhu vyšetření, což u konkurenčních klinik pravidlem bohužel není! Takže jsem se mohl rozhodnout, jaký postup léčby zvířete zvolím. Také doba odbavování klientů je mnohem kratší, než u konkurence.

Chápu, že jsem jeden z 1000 a takovýchto banalit vaši lékaři řeší denně mnoho, nicméně stále záleží na přístupu a na jednání s klientem, které mělo velmi vysokou úroveň!

Takových zaměstnanců jako je doktorka Mikulcová by mělo být více a věřím, že jste na ni právem hrdí!

Závěrem se můžete spolehnout, že veškeré mé doporučení na případné veterinární služby budu směřovat právě na pobočku v Modřanech!

Ještě jednou díky přeji mnho zachráněných pacientů!

-Miroslav Vavroušek

(převzato z emailové pošty nemocnice ze dne 16. 8. 2006)


Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: Burianová
Datum: 11.10.2006, 22:37:13

Odpovědět


Naše 2letá basetka Celestýnka měla v červenci z plného zdraví najednou v noci dechové obtíže a dráždivý kašel, proto jsem s ní brzy ráno vyrazila do Vaší nemocnice. Přístup sestřičky i MVDr Ševčíkové byl úžasný a profesionální. Nakonec se ukázalo, že šlo pouze o virovou anginu, takže nic závažného. Ještě jednou děkuji a všem pejskařům doporučím Vaše zařízení.
S pozdravem MUDr. Burianová

(převzato z emailové pošty nemocnice ze dne 8. 8. 2006)


Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: Milada Hájková
Datum: 11.10.2006, 22:23:34

Odpovědět


Vážený pane doktore,

velice děkuji za Vaši péči, přístup a jednání při ošetřování mého pejska, jezevčíka Bobíka. Děkuji také všem zaměstnancům za jejich ochotu a vlídné jednání.

Přeji, ať v tomto poslání (protože ve Vašem případě se nedá hovořit o tzv. pouhé práci nebo zaměstnání) při všech obtížích, které jistě musíte zvládat, se Vám daří takto nadále pomáhat zvířatům a tím samozřejmě i lidem.

Chtěla bych také vyjádřit obrovské poděkování firmě PET - MEDIC a paní Ivě Janků za jejich citlivé a chápající jednání při zařizování a pochovávání mého pejska.

Milada Hájková
Praha 5

(převzato z pošty nemocnice ze dne 20.7.2006)


Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: M. Denéová
Datum: 11.10.2006, 22:13:38

Odpovědět


Vážení,
všichni jste bezvadní s krásným přístupem k nemocným zvířátkům. Veliké díky za to, že Vás tady mají.
S úctou Denéová


Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: Monika Vodičková a Ivan Klečka
Datum: 14.7.2006, 19:44:16

Odpovědět


Dobrý den pane Duchku,
v noci ze čtvrtka na pátek, tj. z 28. na 29. dubna jsme k Vám s přítelem přivezli našeho zhruba ročního kocourka. V podstatě jsme vůbec netušili, že by to mohlo být něco vážného ale pro náš klid, aby nám někdo řekl, že je v pořádku jsme se rozhodli, že se vydáme do Prahy, i kdyby jsme měli jet zpátky s tím, že mu nic není, že jen něco špatného snědl.
První co nám upřímně vyrazilo dech byla samotná budova kliniky, krasný domeček, parkoviště hned u vchodu (člověk má auto většinu času na klinice na očích, nemusí se bát, že mu s ním někdo na ulici něco provede), dětské hriště... už to působilo velice příjemně i takhle v noci. A při příchodu do čekárny-recepce jsme se v tom jen utvrdili. Velice pěkně a moderně zařízené.
Přivítala nás sestřička, i v tak pokročilou noční hodinu s úsměvem a vlídným slovem. Založili jsme kartu a za chvíli už jsme byli v ordinaci. Po vyšetření a následném rentgenu jsme se dozvěděli, že bude muset podstoupit operaci. Nyní ho už máme doma, je po kontrole a bude v pořádku. A dovolila bych si říct, že jen díky tomu, že jsme se rozjeli právě k Vám.
Chtěli bychom Vám tímto moc poděkovat. Za velmi příjemné, profesionální a moderní prostředí jak přijímacích prostor tak ordinací a sálů. Za trpělivé zodpovídání našich neustálých dotazů. Za péči, která se našemu malému dostala, za velmi profesionální a vlídný přístup, zejména bych tedy chtěla vyzdvihnout jmenovitě paní doktorku Librovou, které moc a moc děkujeme. Měli jsme aleale možnost poznat i jiný personál Vaší kliniky a opravdu to na nás celkově velmi zapůsobilo. Doporučili jsme Vaši kliniku našim známým a přátelům a i my se na vás budeme s důvěrou v budoucnu obracet. Ještě jednou velké díky vám všem.

S pozdravem

Monika Vodičková a Ivan Klečka

(převzato z emailové pošty nemocnice ze dne 2. 5. 2006)


Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: Fialová Zdeňka
Datum: 14.7.2006, 19:30:37

Odpovědět


Vážený pane majiteli Veterinární kliniky ve Stodůlkách.

Chtěla bych poděkovat všem zaměstnancům kliniky za záchranu života mé fenky Ketty, která byla u Vás hospitalizovaná ve dnech 28.3. – 30.3.2005. Zvláště pak sl. MVDr. Silvii Ševčíkové, která nás objednala na kliniku ve večerních hodinách, fenku prohlédla, odebrala krev, hospitalizovala ji. Byla jsem informována o tom, že je potřeba udělat rentgeny. Po nutných vyšetřeních mě ještě v noci chtěla informovat o nutnosti operace ( bohužel jsem mobilní telefon neslyšela) a brzkých ranních hodinách ( 4,45 hod.) mi nejen podala informaci o zdravotním stavu, ale též po dohodě a bez odkladu operaci provedla. Ketty byla propuštěna z ošetřování ve čtvrtek, kdy mě s jejím zdravotním stavem seznámila opět MVDr. Ševčíková, dala mi léky a vysvětlila mi postup domácího ošetřování. Nyní je Ketty v pořádku, ránu má zahojenou.

Vzala jsem si vizitky Vaši veterinární kliniky a pokud by někdo z okolí potřeboval hospitalizovat svého miláčka, určitě Vaši kliniku vřele doporučím.


Fialová Zdeňka
Nové Strašecí

(převzato z emailové pošty nemocnice ze dne 7. 4. 2006)


Re: PODĚKOVÁNÍ A PŘIPOMÍNKY K NAŠÍ PRÁCI

Autor: Jan Markup a Bellinka
Datum: 14.7.2006, 19:20:36

Odpovědět


Chtěl jsem celému personálu, zejména panu Duchkovi poděkovat za bezvadnou péči, kterou jste nám projevili, za možnost čerpání informací v oblasti ortopedie i péče o psa. Slečně recepční děkuji za to, že mi moc pomohla s vyhledáním a ofocením informací. Je hezké, když člověk v dnešní době vidí, že jsou mezi námi veterinární pracovníci, kteří mají ke zvířatů velmi pozitivní vztah a dokáží si zvíře uklidnit a jednat s ním v klidu. Je prostě na vás vidět, že máte zvířata rádi, a tak člověk ví, že i když jednou jeho mazlík se bude muset odebrat do věčných lovišť, že pro něj jste udělali maximum, co bylo možné a vždy tak, aby ho to nebolelo.

Takže děkuji Vám a věřím, že počet tak spokojených klientů, jako jsem já, bude narůstat.

Jan Markup a Bellinka

PS. Máte to tam fakt krásný!

(převzato z emailové pošty nemocnice ze dne 24. 5. 2006)


  Zpět  
Přihlášení uživatele
Přihlašovací jméno
heslo
Vyhledávání
Z naší fotogalerie
Sandy
Created by CRS NETCOM 2009
VETCENTRUM Duchek s.r.o., VETERINÁRNÍ NEMOCNICE STODŮLKY, K HÁJŮM 946, 155 00 PRAHA 5, tel.: 251 511 651