NOVINKY A AKCE O NÁS - VETCENTRUM
DOMÁCÍ LÉKAŘ PORADNA LÉKAŘE ZAJÍMAVÉ PŘÍPADY PŘÍRODNÍ MEDICÍNA REHABILITACE PSŮ SEKCE DKK/DKL KREVNÍ BANKA

 

DISKUZE

 
SOUŽITÍ DOMÁCÍCH MAZLÍČKŮ

Autor: Redakce
Datum: 14.7.2006, 19:03:32

Odpovědět


Máte doma více zvířátek? Jistě spolu komunikují, jak? Někdy vzniknou mimořádná přátelství, někteří se laškovně pošťuchují, jiní se nesnáší. Pobavte nás zážitky se svou partou zvířecích kamarádů.


Re: SOUŽITÍ DOMÁCÍCH MAZLÍČKŮ

Autor: petrab
Datum: 3.1.2010, 16:11:22

Odpovědět


Nějakou dobu po tom, co jsem přišla o minulého pejska, pořídila jsem si nové štěně.Německého ovčáka. Od první chvíle začal kamarádit s ročním labradorem sousedky, se kterým byl stále. Ve dne v noci, doma i venku, ve všední dny i o víkendech a dovolené, pořád. Byli to nerozluční přátelé,náruživý aportéři a nedali bez sebe ránu. Přátelství skončilo jednoho dne po šesti letech z minuty na minutu. Důvodem byla rvačka. O tenisák. Od té doby se nesnáší a nemohou se k sobě ani přiblížit.


Re: SOUŽITÍ DOMÁCÍCH MAZLÍČKŮ

Autor: Peter Durkot
Datum: 4.3.2008, 01:27:32

Odpovědět


Mám kocourka 2-letýho z útulku. Velice hodnej mazel. Ale ještě než jsem si ho vzal, rozhlásil jsem že sháním kotě. A tak mi známá jedno ,našla´ u svých sousedů na vsi. Co jsem měl dělat, musel jsem si ho vzít /taky kocourek/, jinak by skončilo ve vodě. A myslel jsem si že nebude problém, dyť kocour z útulku má hodnou povahu a taky tam byl zvyklej na spoustu koček kolem.Ale se zlou jsem se potázal. Rembrant se okamžitě urazil a normálně se odtěhoval k sousedům, naštěstí byli hodní, taky měli kocoura. A tak tam normálně trávil většinu času i tam jed. Dokonce jsem jim nosil pro něho jídlo. Každej den přišel domů asi tak na 15 minut na kontrolu. Trochu pojed, malýmu dal pokaždé pár facek a zase zmizel do vedlejší záhrady.On by malej ty facky ani nedostal ale furt si s ním chtěl hrát, nacož Rembrant neměl ani pomyšlení. Asi po měsíci se mi podařilo malého Artíka udat. A Rembrant od té doby zase bydlí u mně. Zpočátku se ale nechtěl moc mazlit, pak už jo, ale ještě u toho nevrně. Vrnět začal asi až po týdnu. Takže tohle soužití moc nevyšlo.


Re: SOUŽITÍ DOMÁCÍCH MAZLÍČKŮ

Autor: alena h
Datum: 8.12.2007, 20:42:31

Odpovědět


Máme malý soukromí utulek. V poslední době jsme přišly o 2 kocoury. Zbyli nám kromě 3koček 2 kocouři. Jeden dominantní a druhý platil vždycky za aucajdra, jen pošťuchoval ostatní, kocourum nestál ani za to, aby se s ním poprali, jen po něm plácli a Spidy utekl.Ted ten dominantní těžce onemocněl selháním ledvin. Když pochopil Spidy, že nemá konkurenci, přestal být plašan, je strašně důležitý, chodí jako by mu všechno patřilo, nikoho nepošťuchuje,prostě ho nepoznáváme.


  Zpět  
Přihlášení uživatele
Přihlašovací jméno
heslo
Vyhledávání
Z naší fotogalerie
Naše Keysi
Created by CRS NETCOM 2009
VETCENTRUM Duchek s.r.o., VETERINÁRNÍ NEMOCNICE STODŮLKY, K HÁJŮM 946, 155 00 PRAHA 5, tel.: 251 511 651