NOVINKY A AKCE O NÁS - VETCENTRUM
DOMÁCÍ LÉKAŘ PORADNA LÉKAŘE ZAJÍMAVÉ PŘÍPADY PŘÍRODNÍ MEDICÍNA REHABILITACE PSŮ SEKCE DKK/DKL KREVNÍ BANKA

Náš kolektiv

Veterinární lékaři Vetcentra

Zde najdete profily jednotlivých veterinářů, kteří pravidelně ordinují ve Veterinární nemocnici Stodůlky. Tito veterináři zajišťují nepřetržitý provoz nemocnice, pečují o pacienty v hospitalizaci a zaměřují se na jednotlivé obory veterinární medicíny.

Více ...

Sestřičky a fyzioterapeuti

Naše sestřičky asistují lékařům při ošetření pacientů v ambulanci, při operacích, svědomitě se starají ve dne v noci o vaše mazlíčky v hospitalizaci, zajišťují péči v rehabilitaci a mnohem víc. Bez jejich poctivé práce by to prostě nešlo.

Více ...

Kolektiv recepčních

Recepce je jakousi ústřednou celé nemocnice. Naše recepční mají velmi náročnou a zodpovědnou práci. Zajišťují objednávky klientů na ošetření, zvedají telefony a odpovídají vám na dotazy, mají na starosti vydávání a platby účtů, prodej léků a doplňkového sortimentu. Můžete se na ně s důvěrou obracet se svými dotazy a požadavky.

Více ...

Tým managementu a prodejny

Úkolem managementu je zajištění chodu celé nemocnice po stránce organizační, účetní a zásobovací. Tento tým se stará o spokojenost klientů a zaměstnanců, o odbornou i lidskou úroveň naší péče, o spektrum služeb, které VETCENTRUM nabízí a o prezentaci a image firmy. Najdete zde také tým, který zajišťuje provoz naší firemní kamenné prodejny, e-shopu a velkoobchodu.

Více ...

Externí specialisté

Díky spolupráci se specialisty na přírodní léčbu zvířat vám nabízíme širokou nabídku služeb v oboru přírodní medicíny - homeopatii, čínskou medicínu, akupunkturu... Odborníci s mnohaletými zkušenostmi z oborů anesteziologie, intenzivní péče, provádění hemodialýzy nebo přípravy krevních transfúzí, kteří pravidelně dochází do Veterinární nemocnice Stodůlky na odborné konzultace, výrazně rozšiřují množství specializací, které VETCENTRUM nabízí svým klientům.

Více ...

Přihlášení uživatele
Přihlašovací jméno
heslo
Vyhledávání
Z naší fotogalerie
Tibetský španěl
Created by CRS NETCOM 2009
VETCENTRUM Duchek s.r.o., VETERINÁRNÍ NEMOCNICE STODŮLKY, K HÁJŮM 946, 155 00 PRAHA 5, tel.: 251 511 651