NOVINKY A AKCE O NÁS - VETCENTRUM
DOMÁCÍ LÉKAŘ PORADNA LÉKAŘE ZAJÍMAVÉ PŘÍPADY PŘÍRODNÍ MEDICÍNA REHABILITACE PSŮ SEKCE DKK/DKL KREVNÍ BANKA

Daniela Duchková

- manager obchodu, velkoobchodu a e-shopů

- šéfredaktor webových prezentací Vetcentra

V roce 1991 maturovala na Střední zdravotnické škole jako dětská sestra. Na dětské oddělení však nikdy nenastoupila. Po škole pracovala tři roky na anesteziologicko - resuscitačním oddělení dospělých a pak další tři roky v ambulanci praktického lékaře jako staniční sestra na ORL a rehabilitaci. Když dostala příležitost přejít od lidí ke zvířatům, ihned jí využila. V letech 1997 až 1999 pracovala jako vrchní sestra ve veterinární nemocnici Libuš, odkud pak přešla s MVDr. Duchkem do veterinární ordinace Paprsek, kde pracovala jako sálová sestra. Během MD vedla archiv posudků DKK a stránky Vetcentra. V roce 2009 založila Petshop.Vetcentrum.cz a později i kamennou prodejnu a velkoobchod s dovozovým sortimentem chovatelských potřeb pod značkou Rebel Dog. Nyní se stará především o obchod a prezentaci firmy.

Co nejraději prodávám:

Já moc neprodávám, ale když jsem v ochodě, baví mě si povídat se zákazníky. Ráda prodávám všechno naše zboží, věřím, že nabízíme kvalitu a tak je jedno, jestli jde o míček, obleček nebo krmení.

Co nejraději nakupuji:

Nejraději vybírám nové zboží pro obchod. Sobě ráda kupuji kabelky, i když nosím jen jednu, dokud se nerozpadne. Dětem ráda kupuji plyšáky, dělám tím radost i sobě :-)

Jakou největší zbytečnost jsem si koupila?

Jednou jsem koupila parní mop, který byl naprosto k nepoužití!

Co mě na mé práci baví a nebaví?

Baví mě práce se zákazníky, ať už v prodejně, na výstavách nebo s velkoobchodními partnery. Ráda také připravuji prezentaci výrobků, obrázky pro e-shop, texty k novým produktům. Nerada řeším účetní zádrhele. 

Co dělám, když nedělám:

Pracuju tak nějak pořád. Když nedělám, alespoň o práci přemýšlím. Je těžké úplně vypnout. To se mi daří jen s dětmi, při práci na zahradě nebo na procházce se psy.

Jsem rebel?

Já určitě. Nikdy jsem se nebála trochu provokovat, jít za zaběhnuté hranice, objevovat nové věci. Nemám ale ráda výstřednost za každou cenu. Stojím si za kvalitou a účelem věci, i když není obvyklá.

Jaký mám doma zvěřinec:

Je mi to až hloupé jmenovat. Máme opravdový zvěřinec: čtyři psy - velkého bílého pudla Edánka, čivavu Smajlíka, turecké pastevecké psy (kangaly) Elzu a Kestana, pak čtyři kočky - Majku, Snížka, Babetu a Fettynku, králíka Bambíka, dvě morčata, krajtu královskou Matyldu, gekončíka Rendla (ten teď dělá radost dětem ve škole jako třídní mazlíček), zachráněnou žábu, velkého šneka Achatinu a hodně oveček - ouessantské miniovečky a suffolky. Ty jsou na chalupě, kde sekají trávu :-)

Co svým mazlíčkům nejčastěji kupuju:

Kupuju jim hlavně jídlo a stelivo. Všechny naše masožravce zásobuji granulemi Applaws, sem tam jim dopřeju nějaké masové pamlsky. Býložravcům seno a zeleninku a gekončíkovi a žábě cvrčky. Myši pro hada kupuje manžel :-). Moc je nerozmazluji :-).

Kdy mám chuť svého psa prodat?

Já bych je asi nedala, i když občas zlobí. Hodně mě ale naštvali kangali, když přes noc stačili rozkousat celý pelech na molitanovou drť, vytahat kytky z truhlíků a zamícht hlínu a stonky mezi ten molitan a do toho ještě vybrindali vodu. Tak to jsem jim řekla, že už je nechci ani vidět.

Co bych prásknul na svého šéfa?

Manžel mi moc nešéfuje. Hodně si pomáháme. Od té doby, co jsem ho poznala, stále obdivuji, jak moc dává své práci času a energie. Můžu na něj prásknou, že svojí práci bere fakt poctivě. Každému chce pomoct. Klidně nás nechal s dětmi v neděli uprostřed ZOO a jel operovat ochrnutého jezevčíka :-).

 

 Zpět

Přihlášení uživatele
Přihlašovací jméno
heslo
Vyhledávání
Z naší fotogalerie
Nuna(Gucci)
Created by CRS NETCOM 2009
VETCENTRUM Duchek s.r.o., VETERINÁRNÍ NEMOCNICE STODŮLKY, K HÁJŮM 946, 155 00 PRAHA 5, tel.: 251 511 651