NOVINKY A AKCE O NÁS - VETCENTRUM
DOMÁCÍ LÉKAŘ PORADNA LÉKAŘE ZAJÍMAVÉ PŘÍPADY PŘÍRODNÍ MEDICÍNA REHABILITACE PSŮ SEKCE DKK/DKL KREVNÍ BANKA

VETERINÁRNÍ PORADNA LÉKAŘE

Využijte rozsáhlou historii poradny veterináře na stránkách VETCENTRUM!

 

Upozorňujeme návštěvníky internetové poradny Vetcentra, že příjem dalších dotazů je k 7.10.2011 ukončen.

 

K vyhledání odpovědi využijte naší rozsáhlé historie poradny, která obsahuje více jak 9.000 otázek a odpovědí na zdraví a péči o domácí mazlíčky.

 

Děkujeme za pochopení.

 

V případě akutních dotazů využijte přímou linku do recepce Vetcentra - tel.: 251 511 651. Jsme Vám k dispozici NON STOP!Dotaz Autor Datum
zrejme poranena nozicka- prosim o pomoc karlik 3.10.2011
Hárání po nakrytí M.Jaskowiecova 25.9.2011
Verča Happyday1991 24.9.2011
Akutní zánět slinivky Kotya 22.9.2011
Vymírání mastomyší vyskovak.cz 22.9.2011
Mouchy akdar 21.9.2011
FIV, FeLV Jana Opočenská 20.9.2011
Opakované průjmy s hlenem Krajinčáková 19.9.2011
Fena stále nechce pít sandyrose 16.9.2011
Nefunje nám už druhý spot on na psa Mišela 15.9.2011

HISTORIE PORADNY

MAPA PORADNY (0)

Pro přehled o sruktuře naší veterinární poradny a pro rychlou orientaci v historii poradny jsme vytvořily mapu poradny. Pro možnost plynulého přecházení mezi jednotlivými sekcemi a okruhy témat obsahuje každý článek odkazy na jednotlivé sekce a v rámci sekce i na ostatní okruhy témat.

Více ...

PSI (5181)

V této části poradny najdete dotazy týkající se psích miláčků. Dotazy jsou pro jednodušší orientaci rozděleny do okruhů témat podle zdravotní problematiky.

Více ...

KOČKY (1399)

Dotazy týkající se kočičích miláčků jsou rozděleny do okruhů témat podle zdravotní problematiky.

Více ...

DROBNÍ SAVCI (1454)

Zde jsou zařazeny všechny dotazy týkající se drobných savců, dotazy jsou rozčleněny podle druhů malých savců na okruhy: králíci, morčata, fretky, činčily, potkani, křečci a ostatní drobečci (osmáci degu, pískomilové, psouni prérioví a ostatní malí malzlíčci).

Více ...

PAPOUŠCI A PTÁCI (572)

Zde jsou umístěny veškeré dotazy týkající se papoušků a ostatního ptactva.

Více ...

PLAZI (391)

Dotazy týkající se plazů jsou rozděleny na okruh pro želvy, chameleony, leguány a ostatní plazy.

Více ...

Čínská medicína (10)

Genialita Čínské medicíny spočívá v tom, že se dívá na nemocného jedince jako na celek, tzn. zohledňuje vlastní vnitřní individuální fungování organismu a současně ve vztahu s okolím. Na Vaše dotazy odpovídá specialistka s dlouholetými zkušenostmi MVDr. Slávka Bláhová. U dotazů na Čínskou medicínu nebo nespecifikovaných dotazů na přírodní medicínu uvádějte na začátku názvu dotazu zkratku CM.

Více ...

Homeopatie (31)

Veterinární homeopatie je léčebný přístup vhodný jak pro akutní i chronické stavy, tak pro poruchy chování i fyzická onemocnění. Vyléčení se dosahuje harmonizací organismu zvířete pomocí vysoce naředěných látek z přírody. Na Vaše dotazy odpovídá veterinární homeopat MVDr. Michal Jiřička. U dotazů na homeopatii uvádějte na začátku názvu dotazu zkratku HOMEO.

Více ...

Bachova květová terapie (32)

I ve veterinární medicíně se stále více prosazují přírodní způsoby léčby. Jednou z léty ověřených metod alternativní medicíny je právě Bachova květová terapie. Využití Bachových esencí je velmi široké. Na Vaše dotazy odpovídá zkušená terapeutka Markéta Tomanová. U dotazů na Bachovu květovou terapii uvádějte na začátku názvu dotazu zkratku BACH.

Více ...

Akupuntkura (3)

Toto umění je stejně staré jako čínská civilizace sama. Akupunkturní léčba vychází z představy akupunkturních drah či meridiánů. Do určitých bodů na jejich vnějším průběhu se vpichují tenké různě dlouhé jehly, jejichž úkolem je upravit tok životodárné energie a harmonizovat. Na Vaše dotazy odpovídá zkušený terapeut Mgr. Pavel Toman. U dotazů na akupunkturu uvádějte na začátku názvu dotazu zkratku AKU.

Více ...

NEZAŘAZENÉ DOTAZY (100)

Okruh nezařazené dotazy obsahují dotazy na jiná zvířata, dotazy na léky a léčebné preparáty a jiné nezařaditelné dotazy.

Více ...

Přihlášení uživatele
Přihlašovací jméno
heslo
Vyhledávání
Z naší fotogalerie
Cole
Created by CRS NETCOM 2009
VETCENTRUM Duchek s.r.o., VETERINÁRNÍ NEMOCNICE STODŮLKY, K HÁJŮM 946, 155 00 PRAHA 5, tel.: 251 511 651