NOVINKY A AKCE O NÁS - VETCENTRUM
DOMÁCÍ LÉKAŘ PORADNA LÉKAŘE ZAJÍMAVÉ PŘÍPADY PŘÍRODNÍ MEDICÍNA REHABILITACE PSŮ SEKCE DKK/DKL KREVNÍ BANKA

VETERINÁRNÍ PORADNA LÉKAŘE

Lokální reakce na antibiotika
E.K.
25.4.2007 
Dobrý den, můj pes dostal v pátek 20.4. injekci synuloxu a na místě aplikace se mu utvořila boule. Vím, že se to stává, ale boule se nijak nezmenšuje, ikdyž už není bolestivá. Nemůže jít o alergii na antibiotika??Děkuji, s pozdravem E.K.  
zobraz podrobnosti

 
Odpověď na dotaz
Redakce
28.4.2007 
Dobrý den,
někdy může dojít k lokálnímu podráždění tkáně po aplikaci cizorodé látky a vytvoří se "zduřenina". Nejedná se o alergickou reakci v pravém smyslu slova. Bohužel může zůstat viditelné zduření i několik týdnů. Většinou se však "boulička" rychle vstřebá.
S pozdravem MVDR. Iva Librová  
  Zpět  « Předchozí    Další » 
Přihlášení uživatele
Přihlašovací jméno
heslo
Vyhledávání
Z naší fotogalerie
pitbulman
Created by CRS NETCOM 2009
VETCENTRUM Duchek s.r.o., VETERINÁRNÍ NEMOCNICE STODŮLKY, K HÁJŮM 946, 155 00 PRAHA 5, tel.: 251 511 651