NOVINKY A AKCE O NÁS - VETCENTRUM
DOMÁCÍ LÉKAŘ PORADNA LÉKAŘE ZAJÍMAVÉ PŘÍPADY PŘÍRODNÍ MEDICÍNA REHABILITACE PSŮ SEKCE DKK/DKL KREVNÍ BANKA

VETERINÁRNÍ PORADNA LÉKAŘE

Posttraumatická epilepsie
deculka
25.9.2010 
Dobrý den. Již jsem Vám psala ohledně kocourka, kterému jsem šlápla na hlavičku a měl posttraumatickou epilepsii, dostal léky a týden se vše vyvíjelo dobře, byl hravý, veselý, prostě jako by mu nic nebylo. Po týdenním užívání léku Phenaemaletten čtvrt prášku jednou za 24 hodin, byl ráno kocourek apatický po celý den , také nic nejedl a nepil, druhý den byl ztuhlý a vypadlo to s ním hůř, ten den jsem psala lékaři, co ho léčil a ten odpověděl, že jsou to účinky léků co bere, ale jestli by se mu přihoršilo, tak by jsme měli druhý den přijet. Večer byl na tom příšerně, vstal a na zadní nožičky hned padl, ráno jsem ho našla na zemi, byl úplně ledový, ztuhlý, ale srdce mu bilo a ještě se párkrát hodně zhluboka nadechl, tak po 30 vteřinách a pak umřel. Nechápu jak to, že mu bilo srdce, když byl tak ztuhlý. Myslím si, že mu ty prášky spíše ublížily. Měl pár slabých záchvatů a když jsem ho vezla k veterináři, tak zrovna dostal silný záchvat při kterém zuřil, měli ho tam do večera na pozorování a žádný záchvat nezaznamenali, ale přesto mu nasadily lék, možná jsme měli počkat.  
zobraz podrobnosti

 
Odpověď na dotaz
MVDr.Roman Musálek
23.10.2010 
Dobrý den.
Je mi líto, že umřel, ale myslím, že s léky nebo bez by se to vyvíjelo podobně. MRI by nám řekla, jestli měl krvácení do mozku nebo jiné postižení. Celé bych to bral jako pokus, který nevyšel.
S pozdravem MVDr. R. Musálek  
  Zpět  « Předchozí    Další » 
Přihlášení uživatele
Přihlašovací jméno
heslo
Vyhledávání
Z naší fotogalerie
Teroristka
Created by CRS NETCOM 2009
VETCENTRUM Duchek s.r.o., VETERINÁRNÍ NEMOCNICE STODŮLKY, K HÁJŮM 946, 155 00 PRAHA 5, tel.: 251 511 651