NOVINKY A AKCE O NÁS - VETCENTRUM
DOMÁCÍ LÉKAŘ PORADNA LÉKAŘE ZAJÍMAVÉ PŘÍPADY PŘÍRODNÍ MEDICÍNA REHABILITACE PSŮ SEKCE DKK/DKL KREVNÍ BANKA

VETERINÁRNÍ PORADNA LÉKAŘE

Pes psychická porucha?
isis.14@seznam.cz
16.4.2010 
Dobrý den, máme psa německého ovčáka starého 6 let. Je zcela normální - poslušný, neagresivní. Poslední dobou se ale snaží dostat se do domu, skáče na kliky od domovních dvěří, na okno v přízemí, kde se svítí. Vůbec nejde odvolat, a chová se jak šílený, rychle dýcha a je naprosto neovladatelný. Jakoby měl obrovský strach. To se ale děje jen v noci. Přes den je naprosto klidný. Dříve to ale nikdy nedělal. Nechápu, co se sním děje, vždy byl venku, i v noci a nic se nedělo. Bojím se, aby časem nezačal být třeba agresivní. Prosím nemá s tímto někdo zkušenost? Děkuji za radu.  
zobraz podrobnosti

 
Odpověď na dotaz
Olga Kapková
28.5.2010 
Dobrý den,
Vašemu pejskovi se s největší pravděpodobností něco v noci stalo. Něčeho se lekl. Nevím, zda pes spí pouze venku (kotec) nebo ho berete i do domu.
Náprava bude trvat dlouho, bude to chtít hodně trpělivosti a pochopení. Nepsala jste, jestli se psem cvičíte a nějak ho zaměstnáváte. Vždy na noc by měl být hodně unavený a najedený. Aby usnul a neměl čas se začít bát.
Bude li problém, dál pokračovat, doporučila bych Vám s pejskem navštívit naši kolegyni. Která by Vám namíchala Bachovou květovou terapii.
Budete li mít další dotaz, budu ráda, když mi ještě napíšete.
Držím palce. Olga Kapková  
  Zpět  « Předchozí    Další » 
Přihlášení uživatele
Přihlašovací jméno
heslo
Vyhledávání
Z naší fotogalerie
Rozinka
Created by CRS NETCOM 2009
VETCENTRUM Duchek s.r.o., VETERINÁRNÍ NEMOCNICE STODŮLKY, K HÁJŮM 946, 155 00 PRAHA 5, tel.: 251 511 651