NOVINKY A AKCE O NÁS - VETCENTRUM
DOMÁCÍ LÉKAŘ PORADNA LÉKAŘE ZAJÍMAVÉ PŘÍPADY PŘÍRODNÍ MEDICÍNA REHABILITACE PSŮ SEKCE DKK/DKL KREVNÍ BANKA

Vaše příběhy

Na žádost uživatelů našich stránek i našich klientů jsme vytvořili tuto sekci nazvanou "Vaše příběhy". Zde může být váš příběh na jakékoliv téma týkající se domácích mazlíčků. Pokud se chcete podělit o své zážitky s dalšími majiteli zvířátek nebo jim předat své zajímavé zkušenosti, zde máte skvělou příležitost.

 

Své články a fotografie k nim zasílejte na email redakce(a)vetcentrum.cz, redakce je posoudí a po schválení připraví k prezentaci. Po vaší korektuře bude článek zveřejněn. I když budou články redakcí schvalovány, informace v nich uvedené jsou názory autora článku, nikoliv společnosti VETCENTRUM Duchek s.r.o.

 

Arturova nová krev

Příběh našeho buldočka Artura, který Vám budu vyprávět, se odehrál na konci května roku 2007, kdy ve čtyřech měsících po nešťastném skoku z lavičky a prvotní špatné diagnóze jednoho veterináře málem přišel o život. Ale vezmeme to pěkně popořadě….

Více ...

Náš buldoček si bahní

Majitelé fenky francouzského buldočka Kikinky, která se léta potýkala s kožními problémy, pro ni našli příjemnou formu terapie pomocí přírodní medicíny, konkrétně Thalassoterapie. Kikinka se stala první psí pacientkou, která ve Vetcentru vyzkoušela tuto novinku.

Více ...

Život Juniora

Tento příběh nám zaslala majitelka uměle odchovaného koťátka. Ráda by se s vámi podělila o své zkušenosti a dodala majitelům v podobné situaci odvahu a sílu vydržet v péči o kočičího sirotka.

Více ...

Dopis Kubovi

Dopis píše zkušená chovatelka kamarádovi, který si chce pořídit štěně německé dogy. Kuba, plný dojmů z návštěvy, kde viděl roztomilá štěňátka, zavolal své kamarádce a požádal ji o radu při rozhodování.

Více ...

Přihlášení uživatele
Přihlašovací jméno
heslo
Vyhledávání
Z naší fotogalerie
Damián
Created by CRS NETCOM 2009
VETCENTRUM Duchek s.r.o., VETERINÁRNÍ NEMOCNICE STODŮLKY, K HÁJŮM 946, 155 00 PRAHA 5, tel.: 251 511 651