NOVINKY A AKCE O NÁS - VETCENTRUM
DOMÁCÍ LÉKAŘ PORADNA LÉKAŘE ZAJÍMAVÉ PŘÍPADY PŘÍRODNÍ MEDICÍNA REHABILITACE PSŮ SEKCE DKK/DKL KREVNÍ BANKA
Anketa
Jakého máte domácího mazlíčka ?


VETERINÁRNÍ POHOTOVOST

V rámci provozu Veterinární nemocnice Stodůlky zajišťujeme veterinární pohotovost, tedy stálou službu veterinárního lékaře a sestry na místě. Naše veterinární nemocnice je vám k dispozici 24 hod denně včetně víkendů a všech státních svátků a to bez pohotovostního příplatku.

 

V rámci naší veterinární pohotovosti je k dispozici i další veterinární lékař pro případ nutné výpomoci s řešením Vašeho případu. Provoz nemocnice není v nočních hodinách nijak omezen, k dispozici je veškeré vybavení nemocnice, např. RTG přístroj, sonograf, laboratorní přístroje pro okamžité stanovení biochemických i hematologických parametrů krve, plně vybavený operační sál, přístroje pro akutní medicínu, hospitalizace, transfúze krve a další vybavení potřebné pro akutní pohotovostní případy.

 

Za pohotovostní dobu považujeme čas mezi 22:00 a 8:00, kdy nejsou objednáváni běžní pacienti. Pohotovost je zcela bez příplatku a to včetně víkendů i státních svátků. Ceník léků i úkonů je jednotný pro denní i noční ošetřování. I v nočních hodinách je pro Vás k dispozici možnost platby kartou.

 

Pro rychlý odborný transport je pro Vás v denní i noční dobu k dispozici s námi již dlouhodobě spolupracující záchranná služba pro zvířata Pet-Medic, která k transportu využívá vybavené sanitní vozy s výstražným majákem.

 

Pokud naši veterinární pohotovost potřebujete využít, všechny potřebné kontakty naleznete ZDE.

 Zpět

Přihlášení uživatele
Přihlašovací jméno
heslo
Vyhledávání
Z naší fotogalerie
Čertíček
Created by CRS NETCOM 2009
VETCENTRUM Duchek s.r.o., VETERINÁRNÍ NEMOCNICE STODŮLKY, K HÁJŮM 946, 155 00 PRAHA 5, tel.: 251 511 651