NOVINKY A AKCE O NÁS - VETCENTRUM
DOMÁCÍ LÉKAŘ PORADNA LÉKAŘE ZAJÍMAVÉ PŘÍPADY PŘÍRODNÍ MEDICÍNA REHABILITACE PSŮ SEKCE DKK/DKL KREVNÍ BANKA
Anketa
Jakého máte domácího mazlíčka ?


Jak VETCENTRUM funguje

 

 

Veterinární pohotovost

V rámci provozu Veterinární nemocnice Stodůlky zajišťujeme veterinární pohotovost, tedy stálou službu veterinárního lékaře a sestry na místě. Naše veterinární nemocnice je vám k dispozici 24 hod denně včetně víkendů a všech státních svátků a to bez pohotovostního příplatku.

 

V rámci naší veterinární pohotovosti je k dispozici i další veterinární lékař pro případ nutné výpomoci s řešením Vašeho případu. Provoz nemocnice není v nočních hodinách nijak omezen, k dispozici je veškeré vybavení nemocnice, např. RTG přístroj, sonograf, laboratorní přístroje pro okamžité stanovení biochemických i hematologických parametrů krve, plně vybavený operační sál, přístroje pro akutní medicínu, hospitalizace, transfúze krve a další vybavení potřebné pro akutní pohotovostní případy.

 

Za pohotovostní dobu považujeme čas mezi 22:00 a 8:00, kdy nejsou objednáváni běžní pacienti. Pohotovost je zcela bez příplatku a to včetně víkendů i státních svátků. Ceník léků i úkonů je jednotný pro denní i noční ošetřování. I v nočních hodinách je pro vás k dispozici možnost platby kartou.

 

Pro rychlý odborný transport je pro vás v denní i noční dobu k dispozici s námi již dlouhodobě spolupracující záchranná služba pro zvířata Pet-Medic, která k transportu využívá vybavené sanitní vozy s výstražným majákem.

 

Pokud naši veterinární pohotovost potřebujete využít, všechny potřebné kontakty naleznete ZDE.

 

Objednávkový systém

 

Objednávkový systém je služba pro klienty zajišťující minimální čekací dobu. Každý z ordinujích veterinářů, vč. specialistů, má svůj objednací pořádek, dle kterého ordinuje.

 

I v případě, že chcete naší veterinární nemocnici navštívit týž den nebo jde o běžné vyšetření, očkování nebo kontrolu, je vhodné se předem objednat na určitý termín. Tento přístup k objednávkám umožňuje v hodinách, kdy k nám chodí nejvíce klientů, zajistit minimální dobu čekání a zároveň pomáhá tomu, aby měl lékař na každou objednanou návštěvu dostatek času. Prosíme vás o maximální využívání možnosti se předem objednat, povede to ke spokojenosti vás, našich klientů i pohodlnější práci našich lékařů.

 

Rádi Vás objednáme telefonicky na čísle 251 511 651, 251 617 564 nebo na  čísle 775 688 637. Objednat se můžete i osobně přímo v recepci nemocnice na vámi zvolený termín.

 

Objednaní pacienti mají přednost, pokud však přijde pacient v akutním stavu (úrazy, porody apod.) určí pořadí pacientů lékař.

 

I když máme nepřetržitý provoz, nebudete platit pohotovostní příplatek.

 

... a snad se nebudete muset ani mačkat ;-)

 

 

 

 

 Zpět

Přihlášení uživatele
Přihlašovací jméno
heslo
Vyhledávání
Z naší fotogalerie
Dorka
Created by CRS NETCOM 2009
VETCENTRUM Duchek s.r.o., VETERINÁRNÍ NEMOCNICE STODŮLKY, K HÁJŮM 946, 155 00 PRAHA 5, tel.: 251 511 651