NOVINKY A AKCE O NÁS - VETCENTRUM
DOMÁCÍ LÉKAŘ PORADNA LÉKAŘE ZAJÍMAVÉ PŘÍPADY PŘÍRODNÍ MEDICÍNA REHABILITACE PSŮ SEKCE DKK/DKL KREVNÍ BANKA

Diagnostické přístroje

 

Kliknutím zvětšte

     

Kliknutím zvětšte

 Kliknutím zvětšte

Kliknutím zvětšte

 Kliknutím zvětšte

RTG - výkonný stacionární přístroj s elektronickou sekundární clonou a elekticky ovládaným posovným stolem. Používáme jej k diagnostice v ortopedii, k vyšetření hrudníku, břicha, hlavy, k diagnostice kontrastními metodami.

RTG hlava s rentgenkou.

RTG ovládací pult pro nastavení času a expozice snímku.

Vyvolácí automat - slouží k zhotovení RTG snímků, snímek vyvolá ve vysoké a stálé kvalitě během 2 minut, snímek je suchý a okamžitě posouditelný. 

Negatoskop - používáme k prosvělení při prohlížení RTG snímků.

 

Kliknutím zvětšte

 

Kliknutím zvětšte

Kliknutím zvětšte

.

.

Sonograf se třemi sondami, Dopplerem a tiskárnou - používáme pro sonografickou diagnostiku především dutiny břišní.

Endoskopická sestava - zdroj světla, kamera a monitor. Používá se při všech artroskopických a endoskopických vyšetřeních a operacích.

Detail endoskopické sestavy.

Artroskopické příslušenství - artroskop, tlaková manžeta na proplachování a artroskopické nástroje. Používáme k artroskopické diagnostice a k artroskopickým operacím kloubů.

Endoskopické příslušenství - flexibilní endoskop a rigidní endoskop s nástroji. Používáme k endoskopické diagnostice, odběrům vzorků tkáně a k operacím.

 

Kliknutím zvětšte

 

Kliknutím zvětšte

Kliknutím zvětšte

Kliknutím zvětšte

Kliknutím zvětšte

 

Hematologický analyzátor ABC reader - možňuje okamžité změny druhu vyšetřované krve (pes, kočka, králík...). Používáme ke stanovení všech parametrů krevního obrazu. Výsledky jsou k dispozici během 2 minut.

 

Biochemický analyzátor Vetscan - umožňuje stanovení až dvaceti biochemických parametrů. Výhodou je stanovení všech parametrů najednou během cca 15 minut.

Biochemický analyzátor Reflovet - umožňuje stanovení celkem dvanácti parametrů. Výhodou je možnost stanovit jednotlivé parametry odděleně. Vyhodnocení jednoho parametru trvá cca 2 min.

Analyzátor moči U reader - používáme ke kvantitativnímu stanovení chemických hodnot i počtu červených a bílých krvinek v moči.

Planografický laboratorní mikroskop Zeiss - slouží ke všem mikroskopickým vyšetřením odebraných vzorků moči, punktátů, kožních seškrabů, otiskových preparátů, aspirační biopsie atd.

.

.

.

. .

.

. . . .

 Zpět

Přihlášení uživatele
Přihlašovací jméno
heslo
Vyhledávání
Z naší fotogalerie
Created by CRS NETCOM 2009
VETCENTRUM Duchek s.r.o., VETERINÁRNÍ NEMOCNICE STODŮLKY, K HÁJŮM 946, 155 00 PRAHA 5, tel.: 251 511 651