NOVINKY A AKCE O NÁS - VETCENTRUM
DOMÁCÍ LÉKAŘ PORADNA LÉKAŘE ZAJÍMAVÉ PŘÍPADY PŘÍRODNÍ MEDICÍNA REHABILITACE PSŮ SEKCE DKK/DKL KREVNÍ BANKA

Přístroje pro anestézii a akutní medicínu

  

Kliknutím zvětšte

 

Kliknutím zvětšte

Kliknutím zvětšte

Kliknutím zvětšte

Kliknutím zvětšte

Inhalační anesteziologický přístroj N 8 s řízenou ventilací a isofluranovým odpařovačem - používáme pro inhalační anestezii včetně zákroků s nutností řízené ventilace.

Inhalační anesteziologický přístroj N 8 s řízenou ventilací a isofluranovým odpařovačem na druhém chirurgickém sále se stejným rozsahem využití.

Ventilátor pro umělou plicní ventilaci ELEMA - umožňuje dlouhodobé umělé dýchání s rozsáhlými možnostmi nastavení dýchacích režimů i koncentrace O2.

Monitor životních funkcí ICARD M Chirana - sleduje činnost srdce zobrazenou EKG křivkou, množství kyslíku v krvi(oxymetrie), množství oxidu uhličitého ve vydechovaných plynech(kapnometrie), frekvenci dechu, tlak krve a teplotu.

Monitor životních funkcí Siemens - sleduje činnost srdce  zobrazenou EKG křivkou, množství kyslíku v krvi(oxymetrie), množství oxidu uhličitého ve vydechovaných plynech(kapnometrie), frekvenci dechu, tlak krve a teplotu.

Kliknutím zvětšte

Kliknutím zvětšte

 

Kliknutím zvětšte

 

Kliknutím zvětšte

Kliknutím zvětšte

Hemodialyzační jednotka - umělá ledvina - přístroj pro léčbu akutního a chronického selhání ledvin.

Monitor životních funkcí Siemens Sirecust 630 - sleduje činnost srdce  zobrazenou EKG křivkou a množství kyslíku v krvi(oxymetrie).

Dvojitá infuzní pumpa - umožňuje aplikaci dvou nezávislých infuzí přesnou rychlostí, s možností nastavení přesného objemu a s kontrolou průchodnosti kanyly.

Infuzní pumpa B Braun - umožňuje aplikaci infuzních roztoků přesnou rychlostí, s možností nastavení přesného objemu a s kontrolou průchodnosti kanyly.

Injektomat 50 TV - lineární dávkovač - se používá pro pomalou přesnou aplikaci roztoků léčiv do intravenózní kanyly.

 

Kliknutím zvětšte

 

Kliknutím zvětšte

Kliknutím zvětšte

Kliknutím zvětšte

.

Laryngoskop - používáme k vyšetření hltanu, hrtanu, měkkého patra a mandlí a také k zavádění intubačních rourek k inhalační anestézii nebo podávání O2.

Sada intubačních rourek - s průměrem od 2 do 14 mm. Používají se k intubaci (zavedení do dýchací trubice) k inhalační anestézii nebo podávání O2.

Ambuvak - dýchací vak s ventilem pro umělé dýchání a rezervoárem kyslíku se používá především při resuscitaci.

Hrudní sání - vytváří nastavitelný aktivní podtlak, měří množství odsátých tekutin. Používá se při léčbě výpotku či krvácení do hrudníku.

.

 Zpět

Přihlášení uživatele
Přihlašovací jméno
heslo
Vyhledávání
Z naší fotogalerie
Kimík a pánička
Created by CRS NETCOM 2009
VETCENTRUM Duchek s.r.o., VETERINÁRNÍ NEMOCNICE STODŮLKY, K HÁJŮM 946, 155 00 PRAHA 5, tel.: 251 511 651